O nás

Vitajte v Ginke - rodinnej firme, ktorá už dlhé roky robí radosť svojim zákazníkom kvetmi, darčekmi a dekoráciami. Naša dlhoročná tradícia nám dáva jedinečnú príležitosť ponúknuť Vám všetko čo potrebujete, aby ste si doma mohli vytvoriť útulný domov a miesto, kde sa budete vždy s radosťou vracať.

Okrem toho ponúkame široký výber sviečok, servítok, kvetináčov, umelých kvetov, prírodných materiálov na aranžovanie, bytových dekorácií a množstvo iných dôležitých doplnkov, ktoré vytvárajú doma pocit tepla, jedinečnosti a harmónie.V Ginke chápeme, že domov je miesto, kde sa rodiny spájajú a spomienky vytvárajú. Preto sme tu, aby sme vám pomohli vytvoriť ten najlepší domov pre vás a vašich blízkych. 

Pre podnikateľov (kvetinárstva, reštaurácie, bytových dizajnérov, aranžérov, floristov, pohrebníctva, atď) ponúkame zľavy a vernostný program, ktorý má množstvo výhod. Viac o tom ako získať zľavu tu: https://www.ginka.sk/velkoobchod/

Výber z nášho sortimentu nájdete aj  na našom e-shope.

 

Floristický ateliér

Naša firma je založená na láske ku kvetom, kráse a kreativite. Odborníci z Floristického ateliéru sú vždy ochotní poradiť vám s výberom a ponúknuť rady a tipy ako docieliť presne to, čo potrebujete.

Sme tu, aby sme z vašej udalosti urobili nezabudnuteľný zážitok plný krásy a romantiky. V Ginke veríme, že detaily sú dôležité a preto sa snažíme o perfektnú harmóniu medzi kvetmi a dekoráciami, aby sme vytvorili dokonalú atmosféru pre váš výnimočný deň. Na svadby, oslavy, plesy a iné udalosti ponúkame aj hotové výzdoby na zapožičanie alebo Vám výzdobu navrhneme podľa vašich požiadaviek. Vo floristickom ateliéri tvoríme jedinečné výzdoby, kytice, flowerboxy a smútočné vence aj na objednávku. 

Ukážka výzdob a kytíc si pozriete tu: https://www.ginka.sk/info/inspiracie/svadby-a-vyzdoby/

Workshopy:

V Ginke usporadúvame aranžérske workshopy pre každého, kto miluje krásu a rád tvorí. Či ste začiatočník alebo pokročilý, naše workshopy vás inšpirujú a pomôžu vám zdokonaliť svoje zručnosti. Naučíme vás rôzne techniky a trendy v aranžovaní, takže si budete môcť vytvárať vlastné aranžmány. Dovoľte nám spolu s vami vytvárať krásu a zdieľať radosť z tvorby. Nech je aranžovanie vašim novým koníčkom.Ak hľadáte originálny darček pre svoju kamarátku či rodinu, darujte zážitok a zároveň aranžmán formou poukážky na náš workshop.

Viac o workshopch tu: https://www.ginka.sk/info/inspiracie/workshopy/18970/

 

Naša firma je miestom, kde sa floristika a vášeň pre krásu stretávajú. Či už hľadáte dokonalý kvetinový aranžmán, darček s osobným dotykom alebo jedinečnú dekoráciu, sme tu, aby sme vám pomohli urobiť každý moment špeciálnym a nezabudnuteľným. V Ginke nájdete viac ako len produkty - nájdete harmóniu a starostlivosť, ktorú vkladáme do každého detailu.