O nás

Spoločnosť Ginka, s.r.o. existuje na trhu už takmer 25 rokov. Naša ponuka sa neustále obnovuje a dopĺňa podľa svetových noviniek a trendov. Keďže naša práca je zároveň aj našou záľubou, neustálym sledovaním vývoja nových dizajnov, farieb, tvarov a materiálov vo svete sa snažíme prinášať trendy a novinky aj na slovenský trh.

Nakupujeme vo veľkom, preto Vám vieme ponúknuť nízke ceny a najširší sortiment na Slovensku.

 

Spoločnosť Ginka, s.r.o. je rozdelená do dvoch základných častí. Prvou je veľkoobchod - maloobchod - internetový predaj, v ktorom naši odberatelia môžu nakupovať tovar za zvýhodnené, veľkoobchodné ceny, na základe pridelenej zľavovej skupiny.

Druhou časťou je floristický ateliér Ginka, v ktorom zákazníkom ponúkame aranžmány a dekorácie vytvorené našimi špecialistami vo floristike. Tieto dekorácie sú neustále prispôsobované trendom, daným obdobiam a príležitostiam v roku. Zákazníkom taktiež ponúkame možnosť objednať si aranžmány v živej alebo umelej verzii. Výhodou je zapožičiavanie dekorácií na rôzne príležitosti (napr. svadby, oslavy, teambuildingy a podobne). Náš tím floristov je zákazníkom vždy ochotný poradiť a navrhnúť rôzne riešenia výzdoby, či kombinácie farieb a materiálov.

Našim zákazníkom ponúkame možnosť inšpirovať sa v našej celoročnej expozícii dekorácií a aranžmánov, ktorú neustále prispôsobujeme novým trendom a sezónnym požiadavkám. Aj takýmto spôsobom u nás ponúkame zákazníkom možnosť načerpať inšpiráciu pri svojej kreatívnej práci a rozvíjať nekonečnú fantáziu.