Veľkoobchod

Máte záujem nakupovať náš tovar veľkoobchodne? Je to veľmi jednoduché. Po registrácii a našom overení Vám pridelíme Vašu zľavu a po prihlásení na našom e-shope uvidíte veľkoobchodné ceny. Čo je pre to potrebné urobiť:

1. Vytvorte si konto na našej stránke www.ginka.sk/club/registration/. Na uvedený e-mail Vám príde e-mail s overením. Kliknite na potvrzovací link v e-maili a môžete sa prihlásiť. Ak e-mail nenájdete ani v spame, kontaktujte nás, prosím.

 

2. Po prihlásení v kolónke „Profil“ zaškrtnite políčko „Nakupujem na firmu“ a vyplňte všetky potrebné informácie o firme.

 

3. Napíšte nám e-mail na eshop@ginka.sk so žiadosťou o pridelenie veľkoobchodnej zľavy. Ak ešte nie ste registrovaný v našej predajni, uveďte v e-maili, prosím, informáciu v čom podnikáte a na čo vo svojom podnikaní využívate náš tovar (napr. kvetinárstvo, reštaurácia, pohrebníctvo, drogéria, zmiešaný tovar, bytový dizajnér, výroba dekorácií...) a pošlite nám fotku Osvedčenia o registrácii a pridelení DIČ (kartička s DIČ). Po overení všetkých informácií Vám pridelíme prislúchajúcu zľavu. Po tejto online registrácii budete automaticky registrovaný aj v našej predajni. Stačí si pri návšteve predajne dať vystaviť vernostnú kartu.

 

 

Veľkoobchodné pravidlá e-shopu:

- Prvý veľkoobchodný nákup je potrebné vykonať v minimálnej hodnote 100 Eur bez DPH.

- Základná veľkoobchodná zľava pre odberateľov, ktorí spracúvajú náš tovar alebo poskytujú ho na ďalší predaj je 25%. Zľavy sa automaticky navyšujú podľa ročného obratu.

- Minimálny ročný obrat pre zachovanie základnej zľavy 25% je 1 000 Eur bez DPH.

- Vaša veľkoobchodná zľava je neprenosná.

- Tovar odosielame spravidla na adresu predajne.

- Ak máte záujem o tovar, ktorý nemáme uvedený na e-shope a poznáte ho z našej predajne, pokojne nás kontaktujte emailom na eshop@ginka.sk.

- V prípade, že máte záujem o väčšie množstvo tovaru ako je dostupné na e-shope, kontaktujte nás a my preveríme dostupnosť.

 

 

 

Veľkoobchodné pravidlá predajne:

Pri nákupe akceptujeme len originál zákaznícku kartu, ktorá je vydaná na Vašu firmu alebo osobu. V prípade, že potrebujete nahlásiť stratu a dať si vystaviť novú kartičku, pripravíme Vám ju na počkanie. Na každú registrovanú firmu vystavujeme 3 aktívne kartičky bezplatne, každú ďalšiu zákaznícku kartu vystavujeme za poplatok 5 Eur s DPH.

 

V prípade ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať.

 

 

Ginka